Twoja prywatność jest dla mnie bardzo ważna. Dlatego proszę Cię o zapoznanie się z zasadami, które przyjąłem, by jak najlepiej chronić Twoje dane osobowe. Jeżeli nie znajdziesz poniżej odpowiedzi na swoje pytania, napisz do mnie, postaram się pomóc.
Kim jestem?
Administratorem danych osobowych jest firma:
Firma fixfix Dariusz Zawadzki, ul. Stanisława Staszica 6/8 lok. 31, 26-600 Radom, NIP: 796-181-59-36, REGON: 672008283.
Kontakt: lolson@fixfix.pl, ☎ 733-349-349 (733-FIX-FIX).
Jakie dane osobowe zbieram?
Dane osobowe pozyskuję bezpośrednio od Ciebie. Wykorzystuję Twój adres IP i dane o Twojej przeglądarce. Kiedy się ze mną kontaktujesz, przekazujesz mi także najczęściej swój adres mailowy i telefon. Możesz także przekazać mi w wiadomości swoje imię, nazwisko lub inne dane. Przekazanie tych danych jest dobrowolne, ale (gdy mowa o IP, danych o przeglądarce czy adresie mailowym w czasie kontaktu) są one niezbędne abym mógł czy to udzielić Ci dostępu do naszej strony czy odpowiedzieć na Twoją wiadomość. Ponadto, możesz także zapisać się na mój newsletter za pomocą swojego adresu mailowego. Możesz także zostawić komentarz na moim blogu, podając wymagane dane.
W jakim celu zbieram dane osobowe?
Zbieram dane osobowe w celach statystycznych oraz w przypadku otrzymania od Ciebie wiadomości, także w celu kontaktu z Tobą i odpowiedzi na Twoją wiadomość. Jeżeli zapisałeś się na mój newsletter, Twoje dane osobowe przetwarzam w celu jego obsługi.
Jaka jest podstawa przetwarzania danych osobowych?
Podstawą przetwarzania danych osobowych jest mój uzasadniony interes – muszę być w stanie prowadzić statystyki mojej strony, a kiedy się ze mną skontaktujesz muszę być w stanie odpowiedzieć na Twoją wiadomość.
W przypadku newslettera, podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda.
Komu przekazuję dane osobowe?
Bardzo starannie dobieram moich partnerów. Chcę współpracować tylko z najlepszymi. Dlatego też ograniczam do minimum transfer danych do innych podmiotów. Mogę przekazywać do firm świadczących dla nas usługi wsparcia IT, aplikacji statystycznych i badawczych oraz aplikacji umożliwiających komentowanie. W przypadku newslettera, Twoje dane mogą być przekazane do firm zajmujących się obsługą masowych wiadomości.
Jakie są Twoje prawa?
Masz prawo wniesienia skargi na organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Tam, gdzie podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda, masz prawo ją w każdej chwili wycofać. Napisz do mnie jeśli chcesz to zrobić. Pamiętaj jednak, że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed jej wycofaniem.
Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dodatkowo możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. Aby to zrobić, wystarczy się ze mną skontaktować.
Jak długo przechowuję Twoje dane osobowe?
Twoje dane przechowuję wyłącznie w okresie ich przetwarzania oraz przez dalszy okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń.
Jeżeli masz pytania, napisz do mnie. Postaram się pomóc!